Nasza firma – Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa “Odnowa” istnieje od 1966 roku, co czyni ją jednym z najstarszych producentów w Polsce. Nasze meble powstają w zakładzie zlokalizowanym w miejscowości Pszczyna, na południu Polski. Czy o produkcji mebli biurowych wiemy wszystko? Przekonaj się, sprawdzając jakość w praktyce.

Biuro to miejsce, w którym spędzasz znaczną część dnia, dlatego wierzymy, że to, przy jakim biurku siedzisz, ma ogromne znaczenie. Często przeszkodą w swobodnej pracy w biurze są źle dobrane meble, które nie spełniają podstawowych wymagań ergonomicznych. Nasze meble zaprojektowane są tak, byś mógł poczuć się wygodnie w swoim miejscu pracy. Dobrze urządzone biuro sprawi, że nawet po 8 godzinach pracy nie będziesz czuł fizycznego zmęczenia spowodowanego siedzeniem przy źle zaprojektowanym i niedostosowanym do użytkownika meblu. Jesteśmy polskim producentem mebli biurowych.

 

 

Jesteśmy doświadczonym producentem o ugruntowanej pozycji. Działamy na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadamy swoich stałych odbiorców na terenie całego kraju, w Niemczech oraz w Czechach. Produkujemy zarówno popularne meble biurowe, jak i bardziej wyszukane meble gabinetowe, meble kancelaryjne, systemy lad recepcyjnych, systemy szaf i regałów,  meble do aptek, meble do salonów sprzedaży. Pasjonują nas nowoczesne standardy technologiczne i nowoczesny design, dlatego systematycznie poszerzamy i udoskonalamy nasz asortyment. Tworzymy meble pracownicze oraz gabinetowe. Wykonujemy także meble w oparciu
o indywidualne projekty i zapotrzebowanie klienta. Potrzebujesz biurka na wymiar? Wykonamy zlecenie według Twoich potrzeb i oczekiwań. Ponieważ meble biurowe to wizytówka firmy zależy nam na estetyce i designie.

 

 Komfort i funkcjonalność mebli S.P.U.H. “Odnowa” idą w parze z ponadczasową elegancją i stylem. Estetyczne połączenie płyty meblowej i metalu ze szkłem oraz oryginalne wzornictwo to charakterystyczne elementy designu naszych mebli biurowych i hotelowych. Jesteśmy elastycznie funkcjonującym przedsiębiorstwem. Realizujemy się zarówno w dużych inwestycjach jak i małych zleceniach. Meblujemy duże korporacje, obiekty hotelowe, biurowe, jak i małe jedno/dwuosobowe biura. Bez względu na to, czym się zajmujesz, w ofercie S.P.U.H. “Odnowa” znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. U nas zamówić możesz pełne wyposażenie biura, czyli kompletne zestawy mebli biurowych lub pojedyncze egzemplarze – biurko, szafkę, regał, nadstawkę i inne meble. Bez względu na to, czym się zajmujesz, w ofercie S.P.U.H. “Odnowa” znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. U nas zamówić możesz pełne wyposażenie biura, czyli kompletne zestawy mebli biurowych lub pojedyncze egzemplarze – biurko, szafkę, regał, nadstawkę i inne meble.

 

Jako producent mebli biurowych znaczną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości materiałów, dlatego zaopatrujemy się wyłącznie u najlepszych producentów płyt meblowych i akcesoriów. Współpracujemy z takimi producentami jak: Swiss Krono, Pfleiderer, Kronospan, Eurolock, Demos, Rehau, Hranipex, Sas, Gamet, Falco.

 

Z uwagi na różnorodność klientów zaopatrujących się w naszej firmie, produkujemy zróżnicowane, pod kątem designu i konstrukcji, modele mebli. Poszczególne projekty różnią się zatem nie tylko projektem, ale i techniką wykonania (grubość płyty, zastosowanie uchwytów, stelaży, regulatorów poziomu).

Nasza firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej, z tytułu zatrudniania osób niepełnosprawnych.